Ar Jums taip buvo? Blogas atspaudas

Papasakosiu jums vieną tikra istoriją. Man ją papasakojo viena dantų technikė.

Kai gavau užsakymą iš gydytojo, iš karto pamačiau, kad atspaudas blogas. Paskambinau gydytojui, klausiu, ką darom? Sako daryk kaip yra, aš paskui priderinsiu. Padariau. Gydytojas grąžina darbą man atgal, sako netinka, reikia pataisyti. O pataisyti man reiškia perdaryti iš naujo. Iš naujo turiu frezuoti, gaišti laiką, mokėti už frezavimą, siųsti darbą per siuntas kelis kartus, nervintis. Galų gale po ilgų taisymų ir derinimų, tiko. Aš gavau pinigus už darbą. Tada ėmiau ir paskaičiavau, kiek man liko iš to darbo. Ogi … 5 eur. Man buvo skaudu.“

Ar pažystama situacija? O gal toks įvykis buvo ir pas Jus, bet Jūs taip ir nepasikalbėjote su gydytoju ….. Ir situacija tęsiasi iki šiol…. O kas dar liūdniau, kai šią istoriją papasakojau kitiems dantų technikams, jie linkčiojo galvas ir pritariamai man pasakė, kad būna dar blogiau. Sako, mes ir tų 5 eurų kartais neuždirbam. Kartais patiriame visišką nuostolį, bet negi ką pasakysi gydytojui… juk paskui darbo iš jo negausi… Liūdna.

Tačiau blogas atspaudas, tai tik vienas laboratorijos “ligų” simptomas. Kaip žinia, simptomai yra tik pasekmė problemos, kurią išsprendus, jis prapuola. Čia kaip su gripu – jei slopinsi kosulį ir slogą, gripas nedings. Bet jei kažką sugebėsi padaryti su gripu – tai kosulys ir sloga praeis savaime.

Reikia pagalbos  – kreipkitės. Žinome kaip tuos “gripus” suvaldyti.

Previous Post

Chaosas dantų techniko laboratorijoje

Next Post

Kelias į Trinyte: Laboratorijos apkrovimas

Scroll to top