Kelias į Trinyte: Laboratorijos apkrovimas

Prieš savaitę gavome labai malonų laišką iš vieno laboratorijos savininko.  Jis rašo:

Mano nuožiūra, esminiai pliusai pradėjus naudoti Trinyte mūsų laboratorijoje yra:

atsiradęs aiškus dienos planas, savaites planas, netgi mėnesio į priekį planas. Dabar aš turiu galimybę aiškiai matyti bendrą laboratorijos apkrovos vaizdą, o ne tik pasibarsčiusias darbų dėžutes po patalpa. Aš kiekvieną dieną žinau, kas, kokius darbus daro, netgi kokius darbų etapus daro. Dabar žinau, kiek laiko reikės, kad atlikti konkretų darbą, o ne tik jo atidavimo terminą. Anksčiau mes žiūrėjome atidavimų datas ir būdavo, kad „sugriūna“ į vieną dieną darbų krūva. Oi streso kiek ir nervų būdavo. Ir naktį dirbdavome. Dabar to nebeliko. Ir įtampa dingo. Ir darbuotojai ramesni ir  laboratorijos klimatas pagerėjo…

Ką pastebėjau. Kai darbus pradėjome planuoti su Trinyte, pradėjome kai kuriuos iš jų padaryti netgi anksčiau gydytojo nurodyto laiko. Ir tada mes jau galėjome padaryti daugiau. O tai, aišku, mums atnešė daugiau pajamų.

O čia šiaip:

Įkvėpti Trinytes, pasibraižėm ir užsisakėm baldus laboratorijos darbams laikyti. Kairėje pusėje naujos dėžutės su atspaudais, centre penkios lentynos (pirmadienio darbai, antradienio darbai…) su atskirais skyreliais kiekvienam technikui savo darbus laikyti, o dešinėje  – lentyna padarytiems darbams. 

Žodžiu, persikėlėm Trinytės savaitės kalendorių ant didelės sienos

Jei nors truputį kirba Jūsų širdyje mintis “Norėčiau ir aš taip…” duokit žinią 🙂 Mes labai saugiai, be streso kartu su Jumis sukursime naują jūsų darbinės aplinkos kokybę.

Previous Post

Ar Jums taip buvo? Blogas atspaudas

Next Post

Ar Jums taip buvo? Užsakymai ant lapelių

Scroll to top