Ar Jums taip buvo? Užsakymai ant lapelių

Skambinu laboratorijos vadovui. Jis be galo užimtas. Sako, žinot, lakstom mes čia kaip  išprotėję, visiškai neturim laiko…

Randame kelias minutes trumpam susitikimui.  Laboratorija erdvi, puikiai įrengtos kelios darbo vietos, lentynos nukrautos užsakymais. Pasižiūrėjus kyla klausimas, kaip jie čia susigaudo šiame chaose. Man bebūnant, vairuotojas atveža krūvą maišelių su nuimtais atspaudais. Kartu su jais užsakymo lapeliai. Šlapi, vos įskaitomi. Klausiu vadovo, kaip supranta, kas čia parašyta, nes kai kuriuose net nenurodyta dantų numeracija, jau nekalbant apie paciento amžių. Gerai jeigu parašytas vardas, pavyzdžiui „Romka”, tuomet bent lytį gali žinoti.

 -Tai kad kitaip ir nebūna, sako vadovas, mes jau pripratę. Pagal atspaudą matome dantis, kur reikia pagaminti protezą. Padarysim.

 – O jeigu netiks? – klausiu.

– Taigi mes matuosim, derinsim keletą kartų, kad tiktų. Pataisysim, o ir gydytojas burnoje dar pašlifuos, priderins, jei reiks…

Ar pas jus irgi taip yra? O ar žinote, kad tokius procesus galima pakeisti. Ir kai kurios laboratorijos jau dirba kitaip. Daugiau jokių neišskaitomų užsakymų.

Jokio “būrimo iš šlapio skudurinio lapelio”. TRINYTE užsakymo forma patogi ir aiški. Naudokis ja. Taupyk savo laiką, nedegink jo atlikdamas užsakymą iš neišskaitomo lapelio-skudurėlio. Nedaryk matavimų ir taisymų iki begalybės.

Žinok, kad galima dirbti kitaip…

Previous Post

Kelias į Trinyte: Laboratorijos apkrovimas

Next Post

Kelias į Trinyte: Administratorė

Scroll to top