Ar Jums taip buvo? Blogi atspaudai

Kalbamės su laboratorijos vadovu apie laiko praradimus. Prieiname išvados, kad daugiausia laiko “suvalgo” daugkartiniai matavimai ir pataisymai. Sakau, o tai gal čia kalti blogai nuimti atspaudai? Vadovas susierzina:
“Devyniasdešimt procentų mes gaunam blogus atspaudus! Gydytojai nemoka nuimti gerai atspaudo! Ir mes dirbam… ir taisom. O ką daryti? Pasakysi jam, kad perimtų atspaudą, kitą kartą jis tau iš viso darbo nebeduos. O gyventi juk reikia..”
Ar pas jus irgi taip būna? O ar žinote, kad ir tokius nemalonius dalykus, kaip pasakymą gydytojui perimti atspaudą, galima sušvelninti. Jums nebereikės skambinti gydytojui ir sakyti, kad blogai nuimtas atspaudas ir prašome jį perimti. TRINYTE programos dėka jūs galite tai padaryti parašydami komentarą paciento kortelėje. Jokių emocijų, tik paprastas pranešimas – blogai nuimtas atspaudas ir klausimas – „ar Jūs perimsite atspaudą, ar dirbame taip kaip yra, tačiau už kokybę nenorėčiau prisiimti atsakomybės“. Netylėk gavęs blogą atspaudą. Žinok, kad galima dirbti kitaip…
Previous Post

Dantų laboratorijų problemos: Pasimetus informacija

Next Post

Kelias į Trinyte: Netikėta situacija

Scroll to top